Opony chińskie
Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego z oponami chińskimi.
www.oponychinskie.com.pl

opony
 

Wakacje - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Biura podróży   Campingi i noclegi   Wycieczki polskie   Wycieczki zagraniczne   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Szkoła Żeglarstwa Szekla

Opis:

Szkoła Żeglarstwa Szekla od lat oferuje najwyższy standard usług firmom i osobom prywatnym. Cieszymy się dużym uznaniem i zaufaniem naszych klientów. W skład naszej floty jachtowej wchodzi wiele nowoczesnych i komfortowych jednostek. Swoją działalność na terenie Wielkich Jezior Mazurskich prowadzimy z bazy w Giżycku. W 2015 roku wychodzimy też na pełne morze na pokładzie prawie 23-metrowego jachtu s/y Ocean-A.

Osoby zainteresowane odpoczynkiem i rekreacją powinny zapoznać się z naszymi rejsami. Oferujemy Rejsy Tygodniowe po Mazurach, Rejsy Weekendowe a także możliwość wynajęcia jachtu ze sternikiem na dzień lub na godziny. Dla dzieci i młodzieży mamy przygotowane Obozy Żeglarskie i 14 dniowe Turnusy z elementami przeszkolenia żeglarskiego. Szkoły mogą skorzystać z naszych Wycieczek Szkolnych: Rejs na Mazurach, jak też z możliwości zorganizowania Lekcji Plenerowych z Elementami Żeglarstwa. Dla osób i firm, które chcą odbyć rejs w wśród przyjaciół bądź współpracowników w naszej ofercie mamy czarter jachtów na terenie Mazur, jak i Rejsy VIP gwarantujące wygodnie spędzony czas w luksusowych warunkach i pod fachową opieką naszych sterników.

Młodzież i dorośli posiadający patent żeglarski lub starający się o wyższy patent mogą wziąć udział w naszych kursach i rejsach szkoleniowych. Oferujemy kursy na patent sternika motorowodnego i starszego sternika motorowodnego, rejsy szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego i jachtowego sternika morskiego, kurs stacjonarny na patent żeglarski na Mazurach. Dodatkowo osoby zainteresowane mogą wziąć udział w Intensywnym Tygodniowym Kursie Żeglarskim na Mazurach. Nasza oferta dotyczy przede wszystkim Wielkich Jezior Mazurskich, ale nie odwracamy się plecami od morza. W 2015 roku dodatkowo możliwe będzie branie udziału w rejsach wycieczkowych i kapitańskich, jak i szkoleniach morskich i kursach manewrowych na Bałtyku.

Po szczegóły dotyczące terminów, cen i naszej floty zapraszamy na naszą stronę:

www.obozyzeglarskie.com

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Szkoła Żeglarstwa Szekla
E-Mail: aleksander@obozyzeglarskie.com

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 229
Dodane: 2015.04.13
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj