Opony chińskie
Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego z oponami chińskimi.
www.oponychinskie.com.pl

opony
 

Wakacje - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Biura podróży   Campingi i noclegi   Wycieczki polskie   Wycieczki zagraniczne   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Półkolonie

Opis:

Gdyńska Akademia Żeglarstwa proponuje w okresie wakacji półkolonie żeglarskie na Optymistach, Windsurfingu i Katamaranach dla młodzieży.
Półkolonie odbywają się w formie tygodniowych turnusów: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00, a więc w czasie, gdy rodzice są w pracy. Dzieci pod opieką trenerów, instruktorów i pedagogów aktywnie i w atrakcyjny sposób spędzają czas wolny. W programie półkolonii oferujemy teoretyczną i praktyczną naukę żeglarstwa, gry i zabawy terenowe, zajęcia integracyjne, zabawy w wodzie oraz 1 posiłek w ciągu dnia (obiad).
Drodzy Rodzice, jeśli nie macie możliwości zapewnienia swojemu dziecku zorganizowanego wypoczynku w ciągu całych tegorocznych wakacji, zapraszamy do Gdyńskiej Akademii Żeglarstwa. U nas dzieci z pewnością nie będą się nudzić, lecz nauczą się nowych, ciekawych rzeczy.
Szczegółowe informacje telefonicznie pod nr tel.502582450 lub 509118213, mailowo: gaz@lis.pl Zachęcamy także do śledzenia bieżących informacji na stronie www.akademiazeglarstwa.com.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Gdyńska Akademia Żeglarstwa
E-Mail: gaz@list.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 236
Dodane: 2015.06.02
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj