opony
 

Wakacje - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Biura podróży   Campingi i noclegi   Wycieczki polskie   Wycieczki zagraniczne   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Kamień murowy formak rzędowy piaskowiec polski hydrotechniczny

Opis:


Kamień Murowy - Wyjątkowa Jakość Prosto od Producenta!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kamienia murowego cięto-łupanego oraz tradycyjnego kamienia murowego 20x20x40 wykonanego z autentycznego piaskowca polskiego. Jako producent kamienia murowego z własnej kopalni, gwarantujemy produkty najwyższej jakości, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy również wyjątkowy żółty murak z piaskowca 20x20x40 cm, idealny do różnorodnych zastosowań architektonicznych. Nasza kopalnia kamienia dostarcza również piaskowiec oraz płaski kamień ogrodowy i kamień dedykowany do stabilizacji skarp. W naszej ofercie znajduje się także kamień łamany pochodzący bezpośrednio z kopalni piaskowca.

Wybierając nasze produkty, inwestujesz w trwałość, estetykę oraz niepowtarzalny charakter Twojego projektu. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się sam o jakości naszych produktów!

Uwaga: Nie odpowiadamy za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kopalnia kamienia
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 394
Dodane: 2024.04.03
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj